جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان مطرح کرد:
ورود خون های آلوده جنایت عمدی فرانسه علیه ملت ایران/واکسن های آمریکایی غیر قابل اعتماد و پیش بینی
فاطمه کمیلی با بیان اینکه دستاورد دانشمندان ایرانی برای تولید واکسن کرونا، دشمن را مایوس کرده است، گفت: ورود خون های آلوده به ایدز و هپاتیت به ایران هیچگاه از ذهن ملت پاک نخواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی به نقل از  عصرهامون، جنگ بیولوژیکی آمریکا علیه کشورهای دنیا تمامی ندارد اگر خوب در دل تاریخ بنگریم و طومار بی شمار جنایت های بیولوژیکی در جهان به خط دهی آمریکا را بررسی کنیم خواهیم دانست که منشا بسیاری از بیماری ها مانند، ایدز، بیماری لژیونری، هپاتیت سی، جنون گاوی، ویروس‌های عامل خونریزی، تب لاسا، سندرم خستگی مزمن و آنفلوآنزاهای جهش یافته و ده ها بیماری دیگری چه کسانی هستند آنگاه ریشه این بیماری‌ها را در آزمایشگاه های سری ایالات متحده آمریکا می توان کشف کرد.

سابقه آمریکا در توسعه عوامل بیولوژیک با کاربردهای غیر صلح آمیز بسیار بد است، آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم اقدام به ساخت لابراتورهای بسیار پیشرفته برای توسعه سلاح های بیولوژیک کرد.

در همین راستا هنوز ملت ایران از یاد نبرده و نخواهند برد که در جریان جنگ ایران و عراق و در خلال سالهای 62 و 63 یک شرکت فرانسوی به نام "مریو" خون های آلوده به "اچ آی وی" را به ایران صادر کرد. لوران فابیوس که ما او را با برجام و کارشکنی هایش در جریان پرونده هسته ای می شناسیم نخست وزیر فرانسه در زمان ارسال این خون ها به ایران بود. فابیوس که از او به عنوان بانی ایدز و دلال قاتل نام برده می شود پیش از ارسال این خون ها دستور لغو آزمایشات مربوط به این فرآورده های خونی را داده بود.

با این تفاسیر اما ایالات متحده آمریکا چون فاقد ویژگی‌های اخلاقی است، همانطور که از بمب اتم برای گرفتن جان انسان های بیگناه استفاده می‌کند از بیماری‌ها و ویروس ها نیز در جهت کنترل قدرت های رقیبشان استفاده می کنند.

از همین جهت با بالاگرفتن بحث بر سر خریداری واکسن‌های ساخت آمریکا و اروپا برای واکسیناسیون مردم ایران بی اعتمادی برای دریافت واکسن مطرح است.
 
واکسن های آمریکایی غیر قابل اعتماد و پیش بینی

فاطمه کمیلی،جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: واکسن های آمریکایی شامل فایزر، مدرنا و کیوروک به خاطر استفاده از یک سازه از پیش ساخته که هیچکس در دنیا از توالی داخلی آن به دلیل حفظ اثر محقق که محرمانگی دارد، مطلع نیست می تواند عوارض غیرقابل پیش بینی ایجاد کند.

وی افزود: توالی داخلی یک سازه ژنی می تواند براساس سلیقه محقق هر چیزی باشد بنابراین اگر محقق که ما نمی دانیم دقیقا با چه کسانی ارتباط داشته و دارد، سکانس یا توالی خاصی در آن قرار دهد می تواند خطرات ناچیز تا بسیار خطرناک ایجاد کند که مدت زمان آن حتی برای خود محقق اصلی می تواند نامشخص باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در بهترین حالت امکان دارد هیچ توالی خطرناکی به صورت عمد در خود سازه ژنی قرار نگرفته باشد اما چون مشخص نیست در داخل بدن چه اتفاقی برای آن می افتد و تاکنون نیز برای هیچ بیماری و شرایطی تاییدیه نگرفته است، می تواند محل بحث باشد.

وی گفت: در عین همین صحبت ها آمریکایی ها بسیار هوشمندانه در حال برندسازی این سازه ژنی هستند و چه شرایطی بهتراز پاندمی کرونا که جهانی است و در جمعیت های مختلف قابلیت آزمایش دارد، لذا باتوجه به این موضوع رهبر انقلاب هوشمندانه ورود این نوع واکسن ها را ممنوع اعلام کردند.

به گفته جانشین بسیج جامعه پزشکی استان، واکسن آکسفورد در نوع یک واکسن اثرگذار است اما باتوجه به اینکه ماده مورد استفاده در آن نیز یک سازه ژنی کامل است و قابلیت انتقال ژن ها را دارد لذا همانند واکسن های آمریکایی می تواند مورد سو استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: اینکه چرا واکسن آمریکایی برای مردم آن کشور استفاده نمی شود تا آمار مبتلایان و مرگ و میربه کرونا در آنجا کاهش پیدا کند اما می خواهند در سایر کشورها به فروش برسانند جای سوال است، البته به نظر بنده، خود مردم این دو کشور خیلی علاقه ای به زدن واکسن ندارند.
 
ورود خون های آلوده جنایت عمدی فرانسه علیه ملت ایران است

وی خاطر نشان کرد: جنایات قبلی آمریکا و اروپا که برهمه کاملا واضح است، تحریم دارو و نفروختن حتی پانسمان زخم های بیماران پروانه ای که کلا به هزار نفر هم نمی رسید نمونه ای از این دست مسائل بوده؛ در خصوص فرانسه نیز با یک جستجوی ساده در گوگل می توان به موضوع فروختن خون های آلوده به ایدز و هپاتیت اشاره کرد که اینها هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد و مسئولان هم باید بدان توجه ویژه داشته باشند.

کمیلی افزود: این مساله کاملا جدی است که کشورهای آمریکا و انگلیس و بعدا فرانسه وقتی اجازه ورود دارو و مواد اولیه دارویی رو به کشور ما نمی دهند چطور یک واکسن که هنوز کاملا تایید نشده است را به ایران می فروشند، البته شک به نوع فروختن باید داشته باشیم که در قبال چه چیزی واکسن می فروشند البته همه این نوع پروپاگاندایی که توسط برخی از خواص داخلی و دشمنان خارجی برعلیه سخنان رهبری ایجاد شده و احتمالا خواهد شد کاملا ناشیانه و به دور از عقل و تفکر است چون خود آمریکا به ایران واکسن نخواهد فروخت و به سایر کشورهای اروپایی نیز این اجازه را نمی دهد.

وی اذعان کرد: نگاه کشورهای جهان اول به جهان سوم همیشه نگاه از بالا به پایین بوده و حتی به این سادگی ها اصلاح نخواهد شد، قطعا شرکت ها و کشورهای سازنده مواد استراتژیک جهت بررسی نوع اثر بخشی کالای خود نیاز به تست در شرایط محیطی و ژنتیکی مختلف و بسیار زیادی را دارند تا در آینده محصولات خود را با درصد خطای پایین تری تولید کنند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان با بیان اینکه چه شرایطی بهتر از پاندمی جهانی می تواند مفید باشد لذا از این فرصت بیشترین استفاده را خواهند کرد، گفت: بسیاری از کشورهایی که این نوع واکسن را آمریکا و انگلیس خریده اند به نوعی مستعمره آمریکا هستند و به آنها دیکته می شود که چه کاری باید انجام دهند و از طرفی بسیاری دانش سنجش مواد جدید را ندارند و بسیار عقب مانده در حوزه بیولوژی مطرح می شوند و شرکت سازنده هم اجازه بررسی واکسن های خود را به آنها نمی دهد.
 
دستاورد واکسن کرونایی ایران، دشمن را مایوس کرده است

وی تاکید کرد: واکسن ایرانی از خود ویروس کرونا استفاده کرده اما آن را در شرایط خاصی غیرفعال کرده اند که دیگر بیماری زا نباشد، اثربخشی و ایمنی زایی در نوع واکسن های غیرفعال از ۷۵ تا ۹۵ درصد متغیر بوده و تاکنون نمونه های موفق این واکسن را در دنیا چین و هند و قزاقستان و فرانسه استفاده و در چندین کشور تست کرده اند.

به گفته این مقام مسئول،  استراتژی واکسن غیرفعال، بسیار کاربردی است و تاکنون هر ایرانی حداقل سه واکسن غیرفعال در طول عمر خود دریافت کرده و غیراز عوارض معمولی تب و درد در محل تزریق آن هم بسیار محدود چیز دیگری ندارد.

کمیلی گفت: ارزش این کار در زمانی مشخص و نمایان تر خواهد شد که مردم متوجه شوند در چه شرایط عجیب تحریمی و بدون استفاده از هیچ ماده خارجی و هیچ مشاوره خارجی به این دستاورد رسیده ایم که موجب شگفتی بسیاری از ابرقدرت های واکسن سازی شده و حتی بسیاری از خواص داخلی و خارجی ها نمی توانند باورکنند که ایران به تنهایی و با دست خالی چنین کاری کرده است.
 
انتهای پیام/
 
 
سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۷
کد خبر: ۴۲۴۰۲۴
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۲
تحریم‌ها باید فوراً متوقف شود بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم به ضرر ماست
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) در سخنانی تلویزیونی به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم، بر ضرورت حراست از یاد و نام این قیام تعیین‌کننده و مضمون دینی و ضدّامریکای...
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۷
ورود خون های آلوده جنایت عمدی فرانسه علیه ملت ایران/واکسن های آمریکایی غیر قابل اعتماد و پیش بینی
فاطمه کمیلی با بیان اینکه دستاورد دانشمندان ایرانی برای تولید واکسن کرونا، دشمن را مایوس کرده است، گفت: ورود خون های آلوده به ایدز و هپاتیت به ایران هیچگاه از ذهن ملت پاک نخواهد شد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۴
روایت واژه های زبان بلوچی از اَبَرقهرمان ملی ایران زمین/ وقتی سردار دل ها مامن الهام هنرمندان می شود.
پس از شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی بسیاری از هنرمندان برای ابراز احساسات خود از هنر خود مدد گرفتند و به توصیف شخصیت ابرقهرمان ملی ایران زمین پرداختند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۰
بیانیه سرطایفه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت سالروزشهادت حاج قاسم سلیمانی سیدالشهداء مقاومت
بیانیه سرطایفه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت سالروزشهادت حاج قاسم سلیمانی سیدالشهداء مقاومت
۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۸:۰۷
برپایی سیاه چادربصیرت ومقاومت طایفه شاهوزهی
برپایی سیاه چادربصیرت ومقاومت طایفه شاهوزهی
۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۸:۰۳
بیانیه سرطایفه حاج محمدشاهوزهی به مناسبت روز ملی بصیرت
بیانیه سرطایفه حاج محمدشاهوزهی به مناسبت روز ملی بصیرت وتجدیدمیثاق باولایت
۱۳۹۹/۱۰/۸ - ۰۶:۰۹
الگوسازی شهید سلیمانی در هدایت میدانی برای مسوولان مبنای عمل قرار گیرد
مسوول سازمان بسیج مداحان سپاه سلمان سیستان‌ و بلوچستان گفت: الگوسازی حضور مستمر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در میدان‌های نبرد و هدایت میدانی عملیات‌های مختلف برای مسوولان کشور باید مبنای عمل قرار گیرد...
۱۳۹۹/۱۰/۸ - ۰۶:۰۴
روزی که بصیرت مردم مشت کوبنده بر دهان یاوه گویان می شود/حماسه اتحاد ملی با تکیه بر ولایت فقیه
نهم دی ماه مردم با حماسه پرشور و خودجوش بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و حمایت و تبعیت خود از ولایت فقیه را به جهانیان نشان دادند.
۱۳۹۹/۱۰/۷ - ۰۴:۰۹
راه سردار دلها ادامه دارد/ از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تا توزیع 18 هزار بسته معیشتی در طرح شهید سلیمانی
در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و پیرو تفاهم‌‌نامه سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت، مقرر شد به‌منظور قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا در کشور، طرح مشترکی به‌نام شهید بزرگوار، حاج قاسم سل...
۱۳۹۹/۱۰/۷ - ۰۴:۰۳
وحدت کلمه و ایمان به خدا رمز پیروزی انقلاب/ ایران اسلامی الگوی ملت های آزادی خواه در عرصه مقاومت
سردار احمد شفائی گفت: ‏در سایه اتحاد و ایمان به خدا و اعتقاد ‏به صدق وعده الهی می توانیم از همه گذرگاه‌های دشوار عبور و در مقابل دشمن ایستادگی و آنها را وادار به ‏عقب نشینی کنیم.‏

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها