بیانات سرطایفه حاج محمد شاهوزهی در تریبون نماز جمعه مسجد جامع کریم آباد اهل سنت زاهدان درخصوص توهین به مقدسات اسلام توسط نشریه فرانسوی
بیانات سرطایفه حاج محمد شاهوزهی در تریبون نماز جمعه مسجد جامع کریم آباد اهل سنت زاهدان درخصوص توهین به مقدسات اسلام توسط نشریه فرانسوی وراهپیمایی اعتراض آمیزعلیه اقدام موهن نشریه فرانسوی

پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی -بیانات سرطایفه حاج محمد شاهوزهی در تریبون نماز جمعه مسجد جامع کریم آباد اهل سنت زاهدان درخصوص توهین به مقدسات اسلام توسط نشریه فرانسوی

امروز در این روز باشکوه که برای انجام فریضه الهی گرد هم آمده ایم جهت یادآوری چند کلمه‌ای  را خدمت شما بیان می کنم.

امروز دل همه ما مسلمانان جریحه دار شده است و شاهد هستیم که در دنیا به مقدسات اسلامی توهین شده و کلام الله مجید را به آتش زدند، به رسول خدا توهین کردند .ما مسلمانان در خواب غفلت هستیم این نشریه شارلی ابدو چهره مبارک رسول خدا را هتاکی کرده  و ما هنوز در خواب غفلت بسرمی بریم.

جای تعجب دارد که  امارات با رژیم‌صهیونیستی پیمان اخوت می‌بندد. این ارتباطات شیطانی درجاهای مختلف برگزار می گردد که خلاف اسلام است، در قرآن آمده است که با یهودیان دوستی نکنید دشمن شما هستند.

 اسرائیل غاصب تمام دنیا را به تباهی کشیده چگونه با اسرائیل پیمان دوستی می بندید آنها با ما دوستی ندارند بلکه فقط دشمنی دارند.

حدود ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون مسلمان در دنیا می باشند و این ملعون(هتاک نشریه فرانسوی) چگونه به خود اجازه داده که به مقدسات اسلامی توهین کند. اگر به ما اجازه بدهند ما مردم جمع می‌شویم و این فرد هتاک  را تکه تکه می کنیم .

هنوز هم سربازان رسول الله هستند که جان خود را فدای پیامبر اسلام می کنند. ما وظیفه داریم ازپیامبر مان دفاع کنیم .بنابراین بعد از نماز جلوی مسجد جمع شویم و با شعارالله اکبر واعتراض به این اقدام اهانت آمیز ، علاقه خود را به پیامبر عظیم الشان نشان دهیم وفریاد بزنیم برسراستکبار که در خواب غفلت نیستیم.

اگر ما امروز برای قرآن و پیامبراسلام (درمقام دفاع)نایستیم قطعا برای هیچ ارزش دیگری  هم نمی توانیم  بایستیم.

 پیامبر رحمت اخلاق حسنه را به جهان هدیه کرد و ما وظیفه داریم جانمان را در راه اسلام و قرآن و پیامبر فدا کنیم.

 اگر این ارزش ها را از ما بگیرند مسلمانی ما کجا رفته است. ادعای مسلمانی داشته باشیم و در کشورهای کفر این چنین جسارتی به ساحت مقدس پیامبر اسلام و قرآن عظیم الشأن بشود و ما ساکت باشیم هرگز.

مقام معظم رهبری فرمودند به شیطان اعتماد نکنیم مسلمانان باید بدانند چه در انتظار آنها در پیمان با یهودی ها هست. آیا اینگونه روابط تا آخر ماندگار می شود ؟آنها به خاطر سیاست خودشان و آینده  نزدیک ما (مسلمین)می شوند و اینگونه  روابط  زهر وسم است برای مسلمانان .

ما باید آگاه باشیم که تابع دستورات خدا و رسولش باشیم وراهی را برویم که به ما سفارش شده است.

نکته بعدی در خصوص فرزندانمان است که باید به فکر فرزندان باشیم که تحصیل کنند و به مدرسه بروند و با سواد باشند و حرفه و فن یاد بگیرند در سازمان فنی وحرفه ای .الان چرادربحث گازکشی فردبومی این فن رانیاموخته باشد  تا بتوانیم خودمان  دربحث فنی گازازنیروهای بومی بیشتری استفاده کنیم .

بحث بعدی بکارگیری های درون استانی می باشد که همان طور که امام جمعه محترم زابل فرمودند  باید  افراد بومی را بکارگیری کنند و آقای استاندار باید بدانند که افراد بومی را جذب کنند تحصیل‌کردگان بومی را استفاده کنندوبکارگیری وجذب افراد بومی  فرموده مقام معظم رهبری است.

نکته بعدی استفاده درست ازفضای مجازی است که امروز جوانان ما در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و باید مراقب باشیم که دسیسه یهود در کمین است و آنها زنانشان حجاب دارند و با استفاده از فضای مجازی می‌خواهند حجاب زن مسلمان را بردارند. یهود در بین مسلمین اختلاف انداخته و مسلمانان با خودشان درگیرند و سودش به جیب یهود می رود .مسلمین به خودمشغول اند وآتش جنگ بین خودشان شعله وراست . واین به نفع دشمنان اسلام است.

مراقب سوء استفاده دشمن و گروه‌های معاند در فضای مجازی باشید که خدای ناکرده فرزندان شما به دام اینها نیفتند و بازیچه دست دشمنان کشور مان قرار نگیرند و برای شما دردسر ایجاد نکنند.درپایان نمازمردم درخیابان کنارمسجد راهپیمایی کردندوشعارهای مرگ برامریکا مرگ برفرانسه ومرگ براسرائیل سردادندوندای الله اکبر ولبیک یا رسول الله مردم مومن محله کریم آباددرفضا طنین اندازگشت. 

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۱ - ۱۳:۰۴
کد خبر: ۴۲۳۹۶۵
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۸/۳۰ - ۱۸:۴۶
بیانیه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت هفته بسیج
بیانیه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت هفته بسیج
۱۳۹۹/۸/۲۴ - ۱۹:۰۳
آبگرفتگی معابر؛ سوغات اولین باران پاییزی در زاهدان/ضعف مدیریت، خودروهای شهروندان را زمین گیر کرد
در پی اولین بارش پاییزی در زاهدان بازهم مشکلات همیشگی ناشی از ضعف مدیریت در شهرداری، شهروندان این کلان شهر را کلافه و عبور و مرور آن ها را به واسطه گودال های به وجود آمده دچار مشکل کرده است.
۱۳۹۹/۸/۲۴ - ۱۹:۰۰
پیشگیری از ویروس جهشی کرونا نیازمند همکاری بیشتر مردم است
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان به نقل از کارشناسان گفت: ویروسی که اکنون دچار جهش شده سرعت انتقال بسیار بالا و شدت بیماری بیشتری دارد به همین سبب برای پیشگیری از آن همکاری مردم بسیار ضر...
۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۲۲:۰۴
آغاز طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در کشور/ وزیر بهداشت: ‌تست‌های کرونا به روزی ۱۰۰هزار نمونه افزایش پیدا می‌کند
گروه استان‌ها ــ وزیر بهداشت با اشاره به افزایش تست‌ها در آینده به ۱۰۰هزار مورد در روز گفت: تست‌های سریع از هفته آینده وارد بازار می‌شود.
۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۲۲:۰۱
«بهشت ظرفیت» را معطل برزخ «بایدن» نکنیم
جو بایدن به ریاست‌جمهوری ایالات متحده انتخاب شد، برخی معتقدند روی کار آمدن بایدن فشار تحریم‌ها را سبک‌تر می‌کند، این انگاره با توجه به ضعیف‌شدن آمریکای دوران بایدن احتمالاً درست است، اما نکات مهمی وجو...
۱۳۹۹/۸/۱۶ - ۱۳:۳۹
پیام تبریک سرطایفه شاهوزهی به مناسبت ورودفرمانده جدیدسپاه سلمان استان
حاج محمدشاهوزهی طی دو پیام جداگانه معارفه فرمانده جدیدسپاه سلمان سردارشفاهی راتبریک گفت واززحمات سردارگشتاسب نیز تقدیروتشکر نمود.
۱۳۹۹/۸/۱۶ - ۱۳:۳۲
فروپاشی آمریکا حقیقتی غیر قابل انکار/امنیت و اقتدار ایران در گرو قدرت نظامی و اقتصادی است
خطیبان جمعه سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه فروپاشی آمریکا حقیقتی غیر قابل انکار است، رئیس جمهورهای آمریکا را مترسک هایی خواندند که هیچ فرقی میان آنها وجود ندارد و سیاست آنان بر اساس لابی های صهیو...
۱۳۹۹/۸/۱۶ - ۱۳:۲۹
فرمانده جدید سپاه سلمان معرفی شد
آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ‏برگزار شد‎.‎
۱۳۹۹/۸/۱۳ - ۱۹:۲۱
هر کس در آمریکا رئیس جمهور بشود، تاثیری بر سیاست‌های ما ندارد/ ۱۳ آبان مظهر استکبارستیزی ملت ایران بود
رهبر معظم انقلاب در سخنرانی به مناسبت ولادت پیامبر اسلام (ص) و امام صادق (ع)، فرمودند: در مورد آمریکا سیاست ما حساب شده و مشخص است و این سیاست با رفت و آمد اشخاص تغییر نمی‌کند؛ این که چه کسی رئیس جمهو...
۱۳۹۹/۸/۱۳ - ۱۹:۱۷
پیام سردار کرمی فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه به مناسبت روز ۱۳ آبان
اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا» «کسانی...

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۹/۸/۳۰ - ۱۸:۴۶
بیانیه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت هفته بسیج
بیانیه حاج محمد شاهوزهی به مناسبت هفته بسیج