کشور /
 عدم تثبیت قیمت ارز اعتراض نمایندگان را هم درآورد/ ناآرامی در جلسه علنی مجلس به دلیل اعتراضات برخی نمایندگان به عملکرد سیف

صبح امروز و در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی نمایندگان با تجمع در جلوی تریبون مجلس خواستار استعفای رئیس بانک مرکزی کشور شدند.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰:۲۵
برجام منتفی شود ضرب‌شستی برای دشمنان خواهیم داشت/ایران تنها کشوری که غنی‌سازی آن به تأیید سازمان ملل رسیده
صالحی:

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دشمنان بدانند که در شرایط برگشت‌پذیری برجام ــ علی‌رغم اینکه هیچ‌گاه به‌دنبال چنین شرایطی نیستیم ــ شرایط ویژه‌ای رقم خواهد خورد و ضرب‌شست ویژه‌ای برای برهم‌زنندگان این توافق خواهیم داشت.
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸:۲۶
ترامپ به کشورهای عربی: آمریکا نباشد دوهفته‌ای سرنگون می‌شوید

منابع مطلع می‌گویند رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگوی تلفنی با پادشاهان یکی از کشورهای منطقه به او گفته در صورتی که حمایت‌های آمریکا نباشد، کشورهای عربی ظرف دو هفته سرنگون می‌شوند.
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴:۵۴
علاج مساله فلسطین تشدید مبارزه با رژیم غاصب و پشتیبانان آن است
رهبر انقلاب در پاسخ به نامه رئیس دفتر سیاسی حماس :

رهبر معظم انقلاب اسلامی علاج مسأله فلسطین را تقویت جناح مبارز و مقاوم در دنیای اسلام و تشدید مبارزه با رژیم غاصب و پشتیبانان آن دانستند و تأکید کردند: حرکت به سمت مذاکره با رژیم فریبکار و دروغگو و غاصب، خطای نابخشودنی بزرگی است.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰:۳۴
شاهد سازماندهی بدترین کمپین ترور و کشتار در واشنگتن هستیم
وزیر دفاع:

وزیر دفاع در اجلاس امنیتی مسکو گفت: رویکرد منفعت‌طلبانه به امنیت بین‌الملل، زمین حاصل‌خیزی را برای ایجاد و رشد تروریسم فراهم کرده، به‌عبارتی شما شاهد سازماندهی بدترین کمپین ترور و کشتار انسان­ها در واشنگتن هستید.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵:۳۰
دلیل فلج و ناکارآمد بودن اقتصاد کشور وجود
آیت‌الله جوادی‌آملی:

مرجع تقلید شیعیان گفت: دلیل فلج و ناکارآمد بودن اقتصاد کشور وجود بانک‌های ربوی است، این بانک‌ها در حکم محاربه با خدا هستند چراکه تولید کالا با سرمایه‌ای انجام می‌شود که ربوی است و این مسئله در حکم محاربه با خداست.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲:۰۵
سرلشکر جعفری: توصیه های نوروزی مقام معظم رهبری موضوعی ملی و راهبردی برای سپاه و کشور است/ سال 97 سال سخت کوشی است

فرمانده کل سپاه توصیه های نوروزی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) را موضوعی ملی و راهبردی برای سپاه و همه کشور دانست و تاکید کرد: تمامی موضع گیری های سیاسی و رسانه ای باید تقویت کننده روح امید و انگیزه غلبه بر مشکلات در جامعه باشد.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱:۱۷
بازی دو سر باخت آمریکا با خروج از برجام

تحلیلگران و رسانه های غربی خروج «دونالد ترامپ» از برجام را موجب افزایش شکاف آمریکا و اروپا، تشدید بی اعتمادی جهانی به کاخ سفید و موفقیتی برای ایران ارزیابی می کنند.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸:۲۸
 مهم‌ترین مسئله‌ فضای مجازی، راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات است/ هشدار درباره آمارهای بی پایه و دروغ در این فضا
مطالبات رهبری درباره فضای مجازی؛

بهترین کشورها، قوی‌ترین کشورها، در این زمینه‌ها خط قرمز دارند؛ راه نمی دهند؛ خیلی از بخشهای فضای مجازی اعزام‌شده‌ از سوی آمریکا و دستگاه‌های پشت سر و پشت صحنه‌ این قضیه را راه نمی دهند؛ کنترل می کنند.
یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹:۱۷
اقتصاد دیجیتال پلی به سوی توسعه بهره وری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: اقتصاد دیجیتال فرصتی فوق​ العاده برای توسعه بهره وری و بهبود شرایط اقتصادی در هر کشوری بشمار می‌رود.
جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰:۰۶