پیام تبریک سرطایفه شاهوزهی به مناسبت سال نو

محمدرضاشاهوزهی سرطایفه شاهوزهی طی بیانیه ای بهارطبیعت وسال نورابه ملت شریف ایران تبریک گفت.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴:۱۱
رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با امام خامنه‌ای دیدار کردند

رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳:۲۵
 در جریان حمله به سفارت ایران ماهیت برخی جریان های افراطی مشخص شد/ جدیدترین پروژه اختلاف افکنی میان شیعه و سنی هم شکست خورد
نماینده مردم زاهدان:

نماینده مردم زاهدان در مجلس با تاکید بر اینکه تلاش این جریان برای وارد کردن خدشه به وحدت شیعه و سنی است تصریح کرد: ما این اتفاق را به فال نیک می گیریم چرا که دوست و دشمن از هم تشخیص داده شد و همچنین ماهیت برخی از جریان های افراطی در داخل کشور برای همه مشخص شد.
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶:۵۸
علت ایجاد جنگ هشت ساله ترس قدرت‌های جهانی از اثرگذاری انقلاب اسلامی بود
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از جوانان و نوجوانان عازم اردوهای راهیان نور:

رهبر انقلاب با بیان اینکه علت ایجاد جنگ هشت ساله ترس قدرت‌های جهانی از اثرگذاری انقلاب اسلامی بود، گفتند: وقتی انقلاب اسلامی به وجود آمد، عظمت این انقلاب دشمنان قدرتمند جهانی را مرعوب کرد.
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴:۴۰
 رهبر انقلاب با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند
به‌مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌(س) و عید نوروز

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) و فرارسیدن عید نوروز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضائیه، با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان واجد شرایط استفاده از عفو یا تخفیف مجازات، موافقت کردند.
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲:۰۸
رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مداحان و ذاکران اهل‌بیت:زن اسلامی در اجتماع اثرگذار، مدیر خانواده و مایه آرامش مرد است/حضور ایران در منطقه ربطی به امریکا و اروپا ندارد

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد، گفتند: زن اسلامی عبارت است از آن موجودی که دارای ایمان و عفاف است، متصدی مهم‌ترین بخش تربیت انسان است و مایه‌ آرامش جنس مرد است.
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲:۵۵
انتصاب نماینده ولی فقیه درسپاه و رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا
با احکام فرمانده معظم کل قوا صورت گرفت؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام حاج شیخ عبدالله حاج صادقی را به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام حاج شیخ علی سعیدی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب کردند.
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵:۳۱
 فساد مالی مثل ایدز و سرطان است؛ با آن مبارزه کنید
طرح «اعاده اموال نامشروع»توصیه جدی امام خامنه‏‎ای به مجلس:

«مبارزه‌ی با فساد، یک جنبه‌ی اخلاقىِ محض نیست؛ اداره‌ی کشور متوقف به مبارزه‌ی با فساد است. فساد مالی، مثل خوره، ایدز و سرطان است؛ باید با آن مبارزه کرد.»، این جملات بخشی از توصیه‌های ۱۳ سال پیش امام خامنه‌ای به مجلس شورای اسلامی است.
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸:۴۰
کارگران از اول انقلاب تا امروز دشمن را ناکام گذاشتند
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری کشور:

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه تجلیل و تکریم شهدا از هر قشری و از هر نقطه‌ای از نقاط جغرافیایی کشور، حقیقتاً حسنه و کار برجسته‌ای است، گفتند: کارگران ما در طول این سال‌ها همیشه مقاومت کرده‌اند، ایستاده‌اند، همیشه با بصیرت، دست دشمن را رد کرده‌اند و اینها خیلی مهم است.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰:۴۶
۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور شبیه معجزه بود/ اشرافی‌گری و بی‌توجهی به مستضعفان ارتجاع و حرکات ضدانقلابی است
رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه واقعاً ۲۲بهمن امسال در سراسر کشور، ۲۲ بهمن متفاوتی بود فرمودند: بعد از ۳۹ سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹:۱۴