استان / آخرین عناوین سرویس
مراسم کاشت 43اصله نهال به یادشهدای حادثه تروریستی جاده خاش -زاهدان وهمچنین شهدای طایفه شاهوزهی

مراسم کاشت 43اصله نهال به یادشهدای حادثه تروریستی جاده خاش -زاهدان وهمچنین شهدای طایفه شاهوزهی باحضورمسئولین برگزارگردید.
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷:۱۸
بارش برف ارتفاعات زاهدان و خاش را سفید پوش کرد

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش برف ارتفاعات زاهدان و خاش را سفید پوش کرد به طوریکه بیشترین بارش های اندازه گیری شده در حومه تفتان رخ داده است.
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳:۳۸
خدمات رسانی به سیل زدگان توسط 167 تیم عملیاتی ادامه دارد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان:

دیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 762 نیروی عملیاتی در قالب 167 تیم همچنان در حال خدمات رسانی به مردم سیل زده این استان هستند.
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳:۱۲
اقتدار نظام اسلامی برگرفته از فرهنگ مقاومت و شهادت است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از فرهنگ مقاومت و شهادت است که استکبار جهانی و صهیونیسم را مستاصل کرده است.
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸:۲۷
 شیعه و سنی برای پاسداشت خون شهداء سنگ تمام گذاشته اند
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان :

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: مسیر و اهداف شهداء باید دائما برای جوانان تکرار شود، چرا که نظام اسلامی اقتدار و عظمت خود را امروز مدیون خون شهدا، ایثارگران و همچنین آزادگان است.
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵:۵۲
 آزادی

جمعی از طوایف اهل سنت با بیان اینکه سوء استفاده ابزاری از بانوان بلوچ قابل قبول نیست، گفتند: آزادی "مریم گمشادزهی" هدیه نظام به قوم بلوچ است.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴:۵۱
124 روستای سیستان و بلوچستان همچنان درگیر پیامد سیلاب هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 791 نفر در قالب 405خانوار از مردم 124 روستای شهرستان های زاهدان، ایرانشهر،خاش، سرباز، فنوج، دلگان و میرجاوه این استان همچنان گرفتار پیامدهای سیلاب هستند.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲:۱۶
آب بعد از 2 دهه به بخش های شمالی تالاب هامون وارد شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: در پی بارندگی های اخیر و جاری ‌شدن سیلاب از سمت کشور افغانستان، پس از دو دهه آب به بخش‌ های شمالی تالاب بین ‌المللی هامون وارد شد.
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷:۵۱
پاکستان برای مقابله باتهدیدات مشترک مرزی قاطع تربه صحنه آمده است

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت پاکستان قاطع تر از گذشته برای مقابله با تهدیدات و آسیب‌های مشترک مرزی به صحنه آمده و امیدواریم این روابط بیش از پیش منسجم‌تر شود.
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳:۲۵
 سیستان وبلوچستان میزبان 5شهید گمنام

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: شنبه 18اسفندماه جاری مردم استان میزبان 5 شهید گمنام خواهند بود.
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸:۰۰