کلیه اخبار مرتبط با واژه امام جمعه زاهدان:
اقتدار نظام اسلامی برگرفته از فرهنگ مقاومت و شهادت است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از فرهنگ مقاومت و شهادت است که استکبار جهانی و صهیونیسم را مستاصل کرده است.
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸:۲۷
آمریکا در سناریوی تشدید تحریم ها علیه ایران شکست خورد
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: دولت آمریکا و همدستانش در سناریوی جدید خود که با تمرکز بر 13 آبان و برگرداندن و تشدید تحریمها برنامه ریزی شده بود، شکست خوردند.
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲:۱۶
رهبری، انسجام ملی و توان دفاعی مولفه های قدرت ایران هستند
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رهبری، انسجام ملی، توان و قدرت دفاعی و منطقه ای و انرژی به عنوان مولفه های قدرت جمهوری اسلامی همچون سدی مستحکم در مقابل همه فتنه ها و دشمنی های بدخواهان نظام هستند.
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷:۵۸
سرویس اطلاعاتی پاکستان تحت فرمان دولت این کشور نیست
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ارتش پاکستان تحت فرمان کامل دولت این کشور نیست و سرویس اطلاعاتی آن دقیقا عامل عربستان و آمریکاست.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۶:۱۵
تسلیم در برابر امریکا اتفاق نمی افتد
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: به فرموده مقام معظم رهبری در اجتماع بسیجیان، تسلیم در برابر امریکا اتفاق نمی افتد، من تا جان و توان دارم نخواهم گذاشت این اتفاق در کشور بیفتد.
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۰:۳۱
گسترش مدارس شبانه روزی در سیستان و بلوچستان ضروری است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: گسترش مدارس شبانه روزی و دانشگاههای فرهنگیان برای توسعه آموزش و پرورش این استان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸:۲۲
کارآمدی دولت در تطبیق واقعیت ها با آرمان ها سنجیده می شود
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: کارآمدی دولت، حکومت و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تطبیق واقعیت های جامعه با آرمان های آن سنجیده می شود.
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶:۰۹
موضع رهبری و امام امت در مقابل آمریکا یکسان است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان اینکه شباهت های فراوانی میان امام امت و رهبر معظم انقلاب وجود دارد گفت: موضع این 2 بزرگوار در مقابل آمریکا یکسان است.
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸:۰۲
حمایت از کالای داخلی تنها عامل نجات اقتصاد کشور است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به توطئه های دشمنان در زمینه فشارهای اقتصادی و تحریم، حمایت از کالای ایرانی تنها راه نجات بخش از فشارهای اقتصادی موجود در جامعه است.
جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴:۱۶
اقتدار ایران اسلامی ابرقدرتهای جهان را به خاک ذلت می کشاند
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: موفقیت های بسیار خوب بدست آمده در آن سوی مرزها از جمله شکست داعش نشان از اقتدار ایران اسلامی در به ذلت کشاندن ابرقدرتهای جهان است.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰:۱۶
ترس مهمترین عامل قراردادن سپاه در لیست تحریم است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل آگاهی از ناتوانی در مقابله با قدرت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ترس از این اقتدار دستور قرار دادن این نهاد را در لیست تحریم داده است.
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷:۲۶
نتیجه وحدت جهان اسلام بعد از سخنان ترامپ نابودی صهیونیسم خواهد بود
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: نتیجه وحدت جدید جهان اسلام بعد از سخنان اخیر ترامپ در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت صهیونیسم، فروپاشی این رژیم منحوس خواهد بود.
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۲:۴۷
حضور مردم ایران در راهپیمایی 13 آبان امسال پررنگ تر و قوی ترخواهد بود
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به ادعاهای خصمانه آمریکا علیه ایران اسلامی امسال حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان پررنگ تر و قوی تر خواهد بود.
شنبه ۶ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳:۵۲
 سپاه سند افتخار ومولفه عزت و اقتدار نظام است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سند افتخار یکی از مهمترین مولفه های عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵:۳۵
سکوت مجامع حقوق بشر در مقابل جنایات ارتکابی در میانمار تاسف برانگیز است
امام جمعه زاهدان:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: سکوت مجامع جهانی مدعی حقوق بشر در مقابل جنایاتی که علیه مردم میانمار انجام می شود بسیار تاسف برانگیز است.
شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۶:۵۲